DOMY POD WARSZAWĄ NA SPRZEDAŻ

- Lesznowola - Słomin ul. Biedronki.

- Nowo powstające podwarszawskie osiedle z myślą o rodzinach. Do wyboru kilka rodzajów domów w ogrodami, garażem, 4 - 5 pokojami.

NR OFERTY:
1320034/WAW

powierzchnia domu

91 - 135 m2

powierzchnia ogrodu

80 - 450 m2

liczba pokoi

4 - 5

planowane oddanie

IV kw. 2024 r./I etap
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

Proponujemy kilka typów domów. Każdy to cztery lub pięć pokoi. Wielkość od 91 (96) m2 do 135 (142) m2. Dół to salon z aneksem kuchennym oraz jadalnia (którą można zaadoptować na dodatkowy, niewielki pokój). W domach o wielkosci 105m2 mamy na parterze także dodatkowy pokój – gabinet. Tutaj też jest łazienka i dodatkowe pomieszczenie techniczne.
Piętro to trzy pokoje jeden z balkonem. Są tutaj także dwie łazienki.
W domach o wielkości 135 (142) m2 mamy także garaż oraz na piętrze przy głównej sypialni garderobę.

NIERUCHOMOŚĆ PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?
lokalizacja & udogodnienia

Osiedle będzie składać się z ok 148 domów, które budowane będą w kilku etapach. Obecnie mamy do dyspozycji na sprzedaż domy z pierwszego etapu. Etap ten zostanie ukończony do końca 2024 roku. Są to domy w zabudowie szeregowej, o kilku wielkościach. Każdy lokal to pięć lub cztery pokoje. Przydomowe ogrodym mają wielkość od 80 do 450 m2 oraz salony skierowane na różne strony świata. Osiedle będzie posiadało starannie zaprojektowane części wspólne.
Każdy dom będzie posiadał swój ogród, duże tarasy, ogrzewanie podłogowe oraz przyłącze do podłączenia instalacji fotowoltaicznej. Ogrzewany będzie powietrzną pompą ciepła. Będzie także zainstalowany system rekuperacji: rodzaj wentylacji mechanicznej, który pozwala odzyskiwać część ciepła z ogrzanego powietrza.

Słomin, niewielka miejscowość w odległości ok 25 minut od Warszawy. Przylega do Lesznowoli. Ulica Biedronki. Niedaleko pełna infrastruktura ze sklepami, szkołą, przedszkolem, restauracjami w Lesznowoli dokąd można dojść na piechotę lub podjechać samochodem, co zajmie od 3 do 5 minut.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency