finansowanie inwestycji i domu

kredyt deweloperski, kredyt hipoteczny
KREDYT NA DOM TO TYLKO JEDNA OPCJA

FINANSOWANIE INWESTYCJI

Inwestycje deweloperskie można finansować w różny sposób. Najprościej jest posiadać własne środki, które w całość można przeznaczyć na budowę i sprzedaż. Jednak czy na takie rozwiązanie może pozwolić sobie każdy? Czy jest to jednocześnie rozwiązanie optymalne? Odpowiedzi mogą być różne, strategie inwestycyjne także.

Kredyt deweloperski
Kredyt hipoteczny

Źródłem pozyskania kapitału może być rynek pieniężny lub kapitałowy. Najczęściej deweloperzy korzystają z kredytu deweloperskiego. Czasem są to także emisje obligacji, pożyczki deweloperskie czy leasing nieruchomości. Jest to kapitał droższy, ale nie zawsze najmniej opłacalny. Przy finansowaniu kapitałem obcym mamy możliwość skorzystania z korzyści podatkowych. W ten sposób możemy również podnieść rentowność inwestycji.

Możemy oczywiście finansować inwestycję z pozyskanych wpłat klientów. Ma to jednak swoje ograniczenia i ryzyko zapewnienia płynności finansowej, bowiem oprócz zgromadzenia odpowiedniej ilości klientów, trzeba brać pod uwagę możliwość wycofania się z inwestycji przez klienta.

Inwestycja może być finansowana w ramach istniejącej spółki lub przez tzw. SPV (Spółkę specjalnego Przeznaczenia). Nowo powołana spółka czy to w formie spółki osobowej, czy to w formie spółki kapitałowej będzie realizować konkretne zadanie inwestycyjne.

Zastanawiacie się Państwo w jaki sposób sfinansować swoją inwestycję czy to poprzez pozyskanie finansowania z banku w formie kredytu, czy to w formie obligacji? Zapraszamy do rozmowy z naszym specjalistą na rynku finansowym. Może dzięki temu nowe osiedle domów nie dość, że powstanie, będzie cieszyć oczy to jeszcze Państwa zyski będą na tyle satysfakcjonujące, że współpracę z Nami będą Państwo polecać innym.

DORADCA KREDYTOWY PRZY ZAKUPIE DOMU

KREDYT HIPOTECZNY

Kredyt hipoteczny przy zakupie domu jest to jedna z ważniejszych decyzji finansowych, ponieważ kredyt taki zaciągany jest na wiele lat i wiąże się z niemałymi kosztami. Poznanie oferty wielu banków w Polsce, śledzenie zmian, poznanie istotnych różnic między ofertami i umiejętność płynnego doboru najbardziej korzystnej oferty wymaga czasu i doświadczenia.

Kredyt hipoteczny na zakup domu, finansowanie domu
Kredyt hipoteczny na zakup domu, finansowanie domu

My proponujemy sprawdzonego, niezależnego Eksperta, który pozna Państwa oczekiwania, przedstawi aktualne propozycje banków i pomoże w całym procesie uzyskania kredytu. Co więcej, podpowie rozwiązania, które wpłyną korzystnie na Państwa zdolność kredytową, zwróci uwagę na elementy, o których warto pamiętać przy podpisywaniu umowy kredytu. Przedstawi też koszty i wyliczenia poszczególnych ofert bankowych.

Nasz Ekspert działa na rzecz naszych Klientów. Dba przede wszystkim o ich zadowolenie, bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań i wygodę. Co warto też podkreślić usługi nie wiążą się z kosztami po Państwa stronie a współpraca z wieloma bankami, jednocześnie niezależność od tych instytucji gwarantuje pracę dla Państwa, nie dla banków. 

Jeśli zależy Państwu na tym, aby mieć całkowitą pewność, że dana oferta bankowa będzie najlepsza właśnie dla Was, zapraszamy do pozostawienia kontaktu lub telefon do Nas.