Meble do domu - wyposażenie

salon mebli: łóżka, stoły, szafki - wszystko do nowego domu
jakość, solidne wykonanie, świetny design mebli od projektantów

meble do domu

Proponujemy Państwu coś specjalnego. Meble, od polskich Projektantów, które sprawią, że nowo kupiony dom stanie się wymarzonym miejscem, wygodnym, które cieszy oczy. Meble które możemy zaproponować są znakomitej jakości, są nowoczesne i mają świetny design. Do tego mamy możliwość zaproponowania Państwu indywidualne projekty, dopasowane do konkretnego wnętrza …

Co znajdą Państwo w ofercie naszego Partnera? Różnorodne stylistycznie, wykonane w trosce o jakość i trwałość meble, których Państwo potrzebują! Unikalne komody, komfortowe łóżka, designerskie kanapy i głębokie, miękkie fotele, a także piękne stoły, oryginalne szafki nocne czy zaskakująco nowoczesne biurka.

Tym, co wyróżnia Ludzi z którymi współpracujemy? Nie tylko doświadczenie i pasja, ale też prawdziwa miłość do designu. Zespół tworzą ludzie, którzy meblami zajmują się od wielu lat – choć mogłoby się wydawać, że od zawsze…

designerskie meble polskich projektantów szafka z liściem
designerskie meble polskich projektantów złoty stół kawowy

Proponujemy dobór mebli z projektantem współpracującym przy wykańczaniu nowego domu pod klucz. Wówczas nowe meble będą idealnie w komponowane w resztę wykończenia wnętrza. A efekt na pewno mile zaskoczy nie tylko Państwa, ale i gości w nowym domu.

Powiemy więcej: Każdego roku zespół zajmujący się meblami odwiedza targi wnętrzarskie w Poznaniu, Kolonii, Paryżu i Mediolanie. Są one źródłem wyjątkowych inspiracji – w końcu spotykają się tam najwybitniejsi projektanci wnętrz z całego świata! I za każdym razem wracają z wieloma interesującymi propozycjami, które później mogą Państwo znaleźć w ofercie!

W dodatku ceny nie zwalają z nóg …

Czy z propozycji warto skorzystać? Zapraszamy do showroomu – gdzie można zobaczyć wiele propozycji świetnych mebli. Teraz to wszystko jest w zasięgu Państwa ręki.