projekt i wykończenie wnętrza

Urządzanie wnętrz w nowym domu

wykończenie domu

Domy pod klucz

Przy zakupie nowego domu niezbędnym jest projekt domu i wykończenie jego wnętrz. W Polsce stan deweloperski w jakim odbiorą Państwo dom wymaga jeszcze wielu prac, decyzji i czasu, aby stworzyć wymarzone wnętrza. Proponujemy zatem naszą, posiadającą wieloletnie doświadczenie pracownię, która przygotuje i zrealizuje indywidualny projekt wnętrza.

perfekcyjne wykończenie domu pod klucz, dom pokazowy
JAMES HOUSE - Projekt i wykończenie wnętrza nowego domu

Praca nad projektem rozpoczyna od ustalenia koncepcji, poznania oczekiwań klienta i ustalenia budżetu – bo każdy projekt jest dla nas indywidualny. Po ustaleniu wstępnego kosztorysu projektant może rozpocząć pracę nad precyzyjnymi opracowaniami, wizualizacjami oraz rysunkami technicznymi. Po przygotowaniu projektu następuje decyzja – czy zlecić dalsze prace i nadzór nad całością wykonania projektantowi? Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę przy realizacji projektu wykończenia wnętrz wszystkie prace, ekipa, która wykona je i nadzór nad harmonogramem i pracami będzie należał do pracowni architektonicznej, a Państwo jedynie odbiorą gotowe wnętrza.

Nasza propozycja to kompleksowa realizacja wykończenia wraz z umeblowaniem, z instalacją sprzętu RTV i AGD w Państwa nowym domu.

wykonanie wnętrza domu pokazowego

Dom pokazowy

Proponujemy także przygotowanie domu pokazowego lub wykończenia pod klucz domów w całej inwestycji. Wszystkie prace i projekty będą optymalizowane pod inwestycje deweloperskie. Projekty konsultujemy, dopasowujemy do segmentu i wielkości inwestycji. W zależności od wybranej formy współpracy możemy przygotować kompletny, bezobsługowy dom lub też wspólnie z Państwem powstanie gotowy produkt do sprzedaży. 

indywidualne wykończenie wnętrz domu dla każdego
indywidualne wykończenie wnętrz domu dla każdego

Realizacje wykonujemy także poza Warszawą. Współpraca z naszymi specjalistami pozwoli Państwu na zaoszczędzenie czasu, optymalizację kosztów i bezproblemowe przejście przez cały proces inwestycyjny. Koszt zleży od wspólnych ustaleń i segmentu inwestycji. Aby rozpocząć współpracę, dowiedzieć się jak i dlaczego zapraszamy do kontaktu.